Copak je to asi zač, ten OčníTic?

  Na začátku byla hudba. Ta se nekompromisně drala do uší všech tvorů, ať se jim to líbí nebo ne. Také jisté dva exempláře rodu "HOMO SAPIENS SAPIENS" (i když je fakt, že si to pojmenování nezasloužily) už nadále nevydržely tento silný tlak a podlehly. Tak se vlastně stvořila hudební skupina  OčníTic.

Jednoho pěkného zimně listopadového odpoledne roku devatenáctistého devadesátého osmého je v hlavách jistých dvou studentů, spolužáků a dobrých kamarádů Petra Novotného a Michala Grosse zrodila představa o tom, jak má asi vypadat stylová hudební  česká scéna. A protože se této představě chtěli co nejvíce vzdálit, tak se oba jmenovaní zasmysleli.

A tak přišel na svět OčníTic.

Oba kamarádi již přišli o své duševní zdraví dávno v rozpuku svého mládí a proto se nebylo čemu divit, když nově vzniklé hudební těleso pojmenovali právě OčníTic. Název byl původně zamýšlen jako parodie na v této době HVĚZDNOU skupinu LuneTic, jenže časem jsme se naštěstí odchýlili od původního konceptu 4 krásných pomilováníhodných kluků ve prospěch větší hlasové bohatosti hudby a přibrali dvě děvčata (viz stránka Členové) a později další a další lidi HURÁÁ! A krom toho, Lunetici se podle našeho názoru stejně parodují sami. :-)

 

 

Návrat do MENU